Titan

Klinik ve Diagnostik Timpanometre

Titan Klinik Timpanometre cihazı ile hızlı ve güvenilir orta kulak değerlendirmesi.
 

  • 226 Hz, 678 Hz, 800 Hz ve 1 kHz prob ton frekanslarında test* 

  • Intakt, Perfore ve Patalöz
    Östaki Tüp Fonksiyon Testleri

  • Refleks Decay / Refleks Latency

  • Opsiyonel eSRT

  • Dahili Hafıza

Titan - Klinik ve
Diagnostik Timpanometre


Titan platformunda ihtiyacınız olan klinik, diagnostik veya tarama İmpedansmetre, geniş bant timpanometre, klinik veya tarama otoakustik emisyon ve otomatik ABR tarama modüllerinin hepsini biraraya getirebilir ve elde taşınabilir bir cihazın esnekliği ile özgürce kullanabilirsiniz.

Size En Uygun Modülleri Seçin


Titan; tarama, diagnostik ve gelişmiş klinik testler gibi farklı seviyedeki farklı ihtiyaçlara göre düzenlenebilir ve zaman içerisinde değişen ihtiyaçlara göre güncellenebilir.

Titan platformunda İmpedansmetre, ABRIS otomatik ABR, OAE ve devrim yaratan geniş bant timpanometri modülleri bulunur.

 

Her bir yazılım modülü odyoloji uzmanlarının talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirilmiş olup hızla ilerleyen teknolojik yeniliklere de açık olacak şekilde tasarlanmıştır.

Her İhtimali Düşündük!

 

Günlük iş akışınızı en hızlı ve en güvenilir testleri yaparak hızlandırın

 

IMP440, Titan platformunda bulunan İmpedansmetre modülüdür ve tarama, diagnostik veya klinik olmak üzere 3 farklı seçeneğe sahiptir.

 

Impedans modülünde, standart timpanometrik ölçümlerin yanısıra, ipsilateral ve kontralateral akustik reflex ölçümleri, reflex decay, reflex latency ve tüm bunlara ek olarak östaki tüp fonksiyon testlerini de yapabilirsiniz.

Endless Air Flow

Az miktarda kaçak olması durumunda ölçüm yapabilen Endless Airflow ve basınç kontrol teknolojilerinin yanı sıra yüksek çözünürlükte kayıtlar alınmasını sağlayan, timpanik tepe etrafında adaptif hız kontrolüne sahip akıllı pompa sistemi Titan İmpedans modüllerini ayrıcalıklı kılmaktadır.

Diğer Titan Modüllerini Keşfedin

titan-standing-1024x1024.png

Titan Klinik TEOAE ve DPOAE modülleri ile hızlı ve güvenilir Oto Akustik Emisyon Testleri yapmanızı sağlar. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...
 

Titan_Otomatik_ABR_Geçti.png

Otomatik ABR

Titan ABRIS modülü ile Yeni Doğan İşitme Taramasında kullanılan Otomatik ABR testini yüksek sensitivite ve spesifisite ile yapmanızı sağlar. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

Titan_og_skaerm_WBT.jpg

Titan Geniş Bant Timpanometre Modülü geleneksel timpanometrelerin aksine 226Hz - 8000Hz aralığında tek bir ölçümle orta kulak hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlar. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

TitanScreener%20OAE%20Timpanometre%20ABR

Titan Diagnostik veya Klinik Timpanometre cihazı olarak orta kulak fonksiyonlarını detaylı bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...


 

Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.

Tel:     +90 212 231 06 77 | +90 212 230 87 06

Fax:    +90 212 233 09 71

Email: info@erisci.com

kindpng_1086978_edited.png
kindpng_6894.png
kindpng_486701.png
kindpng_1087129.png

© 2020 Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti.