top of page

HAKKIMIZDA

30.Yıl Mesajı…

 

1990 yılında kurulan şirketimiz, işitme, konuşma ve denge bozuklukları konularında sektörde her zaman ilklerin uygulayıcısı olup, öncü rol oynamıştır.
 

Hedefimiz asla, “sadece para kazanmak” olmadı. 30 yıllık süre içerisinde her zaman müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmet kalitesiyle, farklı ve ilerici bir şirket olmayı hedefledik. Her zaman, takip eden değil, takip edilen olduk.

 

Başarımızın temelinde yatanlar; tecrübe, sektörel bilgi birikimi, temsilcisi olduğumuz güçlü markalar, ile yetkin ve tecrübeli çalışanlarımızdır.

Şirketimizin başarısı bir kişinin eseri değildir. Başarı; aidiyeti yüksek tüm çalışanlarımızın, en küçüğünden en büyüğüne kadar iş birliği, gönül birliği, profesyonel iş anlayışı ve dayanışması sayesinde oluşmuştur.

Başarıya giden bu yolda şirketimize katkısı olan tüm çalışanlarımıza gönülden teşekkür ederim.

 

En değerli yatırımın, insana yapılan yatırım olduğu bilinciyle; bilgi birikimimizi ve kaynaklarımızı, düzenlediğimiz “hizmet içi eğitim programları” ile, çalışanlarımızın bilgi ve tecrübelerini arttırmak için kullandık ve halen devam etmekteyiz.

10 yıl önce, bu eğitim programlarımızın içeriğini genişleterek, sektörde bir ilk olan “Erişçi Akademi” yi kurduk. Bu yıl, akademimizin onuncu kuruluş yıldönümünü kutlamaktan gururluyuz.

Erişçi Akademi, bugüne kadar değişik kurumlarda düzenlediği seminerler, sempozyumlar ve konferanslar ile sektörde “eğitim” denince örnek gösterilir hale geldi. Önümüzdeki yıllarda bu etkinliklerimizi daha da arttırarak devam ettireceğiz.

Amacımız; bugün sanal ortamda olan Akademimizi bir gün fiziki ortama taşıyarak Türkiye’deki ilk “Odyoloji’de Sürekli Eğitim Merkezi” ni kurmaktır.

 

Sektörümüzde lider firma olmanın yüklediği sorumluluğun farkındayız.

Bu başarıyı devamlı kılmak için daha çok çalışacağız çünkü bizim için asıl başarı; müşterilerimizin gönüllerinde edindiğimiz paha biçilmez yeri koruyabilmektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, 30 yıldır şirketimizi tercih eden müşterilerimize, bayilerimize ve diğer tüm paydaşlarımıza, şirketimize verdikleri büyük destek için gönülden teşekkür ederim.

 

Nice 30 yıllara...

 

Hürol ERİŞÇİ

bottom of page