top of page

OtoAccess®

Worklist HL7

EHR ve HL7 Entegrasyonu

Hasta verilerini Elektronik Medikal Kayıtlara ve HL7 sistemlerine ekleyin.

Veritabanınızı entegre edin

OtoAccess® Veritabanı gibi yazılım çözümleri, sağlık hizmeti verilerinin depolanması için kolay ve güvenli bir yol sağlar. Bu, birçok istemci bilgisayarla birlikte büyük ağ kurulumlarında da mümkündür.

OtoAccess® Worklist HL7 ile OtoAccess® Veritabanınız ve kliniğiniz veya hastanenizin elektronik sağlık kayıt (EHR) sistemi entegre edilmiştir. Bu, hasta verilerinizin iş listenizde otomatik olarak gösterileceği ve test sonuçlarınızı doğrudan EHR sisteminize kaydedebileceğiniz anlamına gelir.

otoaccess-situation3-bec2da84.jpeg

EHR Entegrasyonu ile Zaman Kazanın

OtoAccess® Worklist HL7, EHR sistemleriniz ve veritabanınız arasındaki iletişimi otomatikleştirir. Bu, artık hastalarınızı veritabanınızda manuel olarak oluşturmanıza ve test sonuçlarınızı dışa aktarmanıza, yazdırmanıza veya taramanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Yönetim görevlerinizi basitçe azaltır.

OtoAccess® Worklist HL7 ile hasta doğrudan çalışma listenizde gösterir, testlerinizi yapar ve verilerinizi EHR sisteminize yüklersiniz. Bu genellikle hasta başına beş ila on dakika tasarruf sağlar.

 

OtoAccess® Worklist HL7 ile EHR entegrasyonu, verimlilik ve birlikte çalışabilirlik sağlar ve veri kullanımınızın sağlamlığını artırır.


Sonuçta, çözüm en iyi yaptığınız şeyi yapabilmeniz için size zaman kazandırır: Hasta bakımı.

OtoAccess® Worklist HL7 ile Üç Adımda Kolay İş Akışı 

1. Verileri Alın

Resepsiyonist hastayı ve randevuyu EHR sisteminizde oluşturur.

2. Testleri Yapın

Hemen hastanıza OtoAccess® Worklist HL7 arayüzünden erişebilir ve testlerinizi yapabilirsiniz.

3. Verileri Aktarın

Bir kaç tıklama ile verileri EHR sisteminize gönderin ve işlemi tamamlayın.

hl7-workflow3.png

Güvenli veri işlemesi

Tüm hasta verileri ve klinik veriler OtoAccess® Veritabanına kaydedilir. Platform olarak OtoAccess® Veritabanı ile verilerinizin güvenli bir şekilde ele alındığına güvenebilirsiniz.

Sezgisel yazılım


Sezgisel ve duyarlı bir kullanıcı arayüzü ile, sağlık profesyonellerinin minimum eğitim veya kullanımdan sonra bu çözümü kullanması çok kolaydır.

 

OtoAccess® Database'den önizleme görüntüleri ve raporları EHR sisteminize gönderilebilir.

Tam uyumlu


OtoAccess®Worklist HL7, odyometreden dengeye tüm Interacoustics ürün kategorilerini destekler. Yazılım, bilgisayarınızda bulunan tıbbi cihazları otomatik olarak görüntüler.

Bilgi İşlemcileriniz için

OtoAccess® Worklist HL7, Health Level Seven (HL7) mesajlaşma standartlarına uygundur. OtoAccess® Veritabanı ile birlikte istek tabanlı bir HL7 v2.x kurulumunu destekler. Başka bir deyişle, OtoAccess® Veritabanını ve EHR çözümünüzü entegre eder.

HL7 mesaj tipleri ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılabilir. Konfigürasyon hakkında ayrıntılar için, lütfen çözümün sizin için uygun olup olmadığını belirleyen OtoAccess® Worklist HL7 uyumluluk kontrol listesine bakın.

hl7-environment-e56693ef.jpeg

OtoAccess® Worklist HL7 ile
Zaman Kazanın

OtoAccess® Worklist HL7, yerel veritabanınızı EHR sistemleri ile entegre etmenizi sağlar. İdari görevleri azaltır ve hasta başına 5-10 dakika tasarruf etmenizi sağlar. Bu videoda daha fazla bilgi edinin.

bottom of page