top of page

OtoAccess®

Database

OtoAccess® Veritabanı

Hasta verilerini güvenle işleyin.

OtoAccess® tüm interacoustics ürünleri ile uyumludur: ABR     OAE     Timpanometri     Odyometri     İşitme Cihazı Uygulamaları     Denge

Kolay Kullanılabilen Veritabanı

Sürekli veri akışı


OtoAccess® Veritabanı tüm iş akışınızı birleştiren bir arayüz sağlar. Bu arayüzde yeni hastalar oluşturabilir, klinik testlerinizi yapabilir ve tüm hasta verilerinize erişebilirsiniz.

Hasta öncelikli yaklaşım


OtoAccess® Veritabanı, insan hatası riskini en aza indiren ve hasta bakımı için daha fazla zaman bırakan kağıtsız ve verimli bir iş akışı sağlar.

EHR entegrasyonuna hazır


OtoAccess® Veritabanı, HL7 özellikli elektronik sağlık kaydı (EHR) sistemleri ile entegrasyon için bir platform sunar. OtoAccess® İş Listesi HL7, HL7 mesajlarını yorumlayabilen bir eklenti olarak satın alınabilir.

Hasta bakımında efektif koordinasyon


Bağımsız veya ağa bağlı olarak kullanılabilen bir çözüm olarak, OtoAccess® Veritabanı ölçeklenebilir ve her boyuttaki kliniğin iş akışını destekler.

Sezgisel arayüz
 

 

Veritabanının kullanımı kolaydır ve kısa bir öğrenme eğrisine sahiptir. Hasta testlerini gerçekleştirebilir ve bir tıklamayla hasta kayıtlarına erişebilirsiniz.

HIPAA, FIPS ve KVKK uyumlu

OtoAccess® Veritabanı, HIPAA ve FIPS ile uyumludur ve KVKK ile daha kolay uyum sağlamak için geliştirilmiş veri yönetimi işlevselliğine sahiptir.

symbol-c42fe082.png
bottom of page