top of page
Nasometer II Girl and doctor.png

Nasometer Model 6500

Kanıta dayalı klinik uygulamalar için objektif ölçümler ve gerçek zamanlı geri bildirimler

Nasometer Model 6500

Nasometre, 1986'da piyasaya sürüldüğünden beri, genellikle yarı damak ve diğer velofaringeal bozukluklarla ilişkili olan nazal rezonans ve nazalite sorunlarının tedavisinde faydalı bir araç olduğunu kanıtlamıştır. Kanıta dayalı tedavi seçimi için objektif ölçüm ve tedavi hedeflerinin iyileştirilmiş hasta edinimi için görsel ve işitsel geri bildirim sağlar.

nasometer%20II_edited.png
Nasometer II Girl.png
nasometer II Statistics.png

Geliştirilmiş terapi sonuçlarına katkıda bulunur

 

Nasometer, hastaların terapi hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırmak için nasalans önlemlerinin anında görsel ve işitsel geri bildirimini sağlayan gerçek zamanlı işleme sunar.

 

Klinik etkinliği kolaylaştırmak için tasarlanmıştır

Nasometer, konuşma sırasında nasalansın objektif ölçümlerini elde etmek için basit, invaziv olmayan bir yöntem sağlar. Kanıta dayalı tedavi seçimini desteklemek için tutarlı veri toplanmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca hasta verilerini düzinelerce dilde normal konuşmacılardan toplanan standart normlarla karşılaştırarak veya tedavi öncesi ve sonrası hasta sonuçlarını karşılaştırarak sonuçların kolay yorumlanmasını sağlar.

nasometer_II_Icons_for_Kidsü.png
  • Çalışmalar, Nasometer tarafından sağlanan geri bildirimin kullanılmasının, hastanın tedavi hedeflerine ulaşmasını hızlandırdığını göstermiştir.

  • Güçlü görsel geri bildirim kullanarak özelleştirilmiş bir terapi seansı için nazogram ekranında hasta hedeflerini belirleyin.

  • Birlikte verilen Nasometer Games Module, çocuk hastaları meşgul etmek için eğlenceli, etkileşimli geri bildirim sağlar.

  • Çok sayıda klinik çalışma, Nasometer II tarafından sağlanan nasalans ölçümlerinin, nazal rezonansın algısal değerlendirilmesi ile ilişkili olduğunu göstermiştir.

  • Nasometer, uygulamadaki değişkenliği en aza indiren ve doğru sonuçlar üretmeye yardımcı olan uygun bir endüstri onaylı pasajlar ve resim uyaranları seti kullanır

Nasometer Games Zoo.jpg
bottom of page