top of page
Interacoustics_white_CMYK.png

Lyra

DPOAE &
TEOAE

Klinik OAE

Tek İhtiyacınız OAE Cihazıysa...

O zaman Lyra klinik OAE ölçümleri gerçekleştirmek için kesin seçiminizdir. Hızlı ve güvenilir OAE ölçümleri ile hem size hem de hastalarınıza daha fazla zaman kazandırır.

Taşınabilir ve Güçlü

Lyra, USB üzerinden bilgisayarınıza ve IA OAE Suite yazılımına kolaylıkla bağlanır.

 

Lyra, harici bir güç kaynağına gerek duymaksızın tüm enerjisini USB portundan alır. Az yer kapladığından gün içerisinde hep yanınızda taşıyabilirsiniz. 

Lyra_lying2.png

OAE'leri istediğiniz gibi yönetin

Tercihinize göre DPOAE ve TEOAE veya her iki test protokolünü bir arada kullanabilirsniz. Lyra yazılım arayüzü, hızlı ve güvenilir OAE kayıtları almak için gerekli olan tüm gereksinimleri karşılamaktadır. IA OAE Suite yazılımı doğal ve hızlı iş akışının yanı sıra test verilerini detaylı bir şekilde analiz etmenizi sağlar.

 

Çocuk ve Yetişkinler ile Kullanıma Uygun​


Farklı büyüklükteki kulak kanalları veya farklı yaş gruplarından hastalar ile çalışmaktan korkmayın. Hafif prob ve farklı boyutlardaki prob uçları ile tüm kulak kanallarında Lyra'yı güvenle kullanabilirsiniz.

Otomatik kulak içi algılama fonksiyonu ve prob kontrol grafiği ile güvenilir ölçümler gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi Protokollerinizi Oluşturun

IA OAE Suite yazılımı ile hasta grupları ve test özelliklerine göre kendi test protokollerinizi oluşturabilirsiniz. Protokoller kliniğin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenebilir özellikte olup eski kayıtların yeni kayıtlar ile karşılaştırılmasına izin vermektedir.

Hasta Verilerinin Saklanması​


IA OAE Suite yazılımı, Interacoustics  tarafından geliştirilen OtoAccess Veri tabanı ile beraber çalışmaktadır. Böylece OAE ölçüm sonuçları ve diğer test sonuçları aynı veri tabanı altında saklanabilir. Lyra ve IA OAE Suite yazılımları aynı zamanda NOAH uyumludur.

bottom of page