ÜRÜNLERİMİZ / TİMPANOMETRELER / Titan Klinik ve Diagnostik Timpanometre

Titan - Klinik ve Diagnostik Timpanometre

Titan platformunda ihtiyacınız olan klinik, diagnostik veya tarama İmpedansmetre, geniş bant timpanometre, klinik veya tarama otoakustik emisyon ve otomatik ABR tarama modüllerinin hepsini biraraya getirebilir ve elde taşınabilir bir cihazın esnekliği ile özgürce kullanabilirsiniz.

 

İhtiyaçlarınıza En Uygun Titan’ı Bulalım!

Titan; tarama, diagnostik ve gelişmiş klinik testler gibi farklı seviyedeki farklı ihtiyaçlara göre düzenlenebilmekte ve zaman içerisinde değişen ihtiyaçlara göre güncellenebilmektedir. Titan platformunda İmpedansmetre, ABRIS otomatik ABR, OAE ve devrim yaratan geniş bant timpanometri modülleri bulunmaktadır.

 

Her bir yazılım modülü odyoloji uzmanlarının talepleri ve gereksinimleri doğrultusunda geliştirilmiş olup hızla ilerleyen teknolojik yeniliklere de açık olacak şekilde tasarlanmıştır.

Her İhtimali Düşündük!

 

Günlük iş akışınızı en hızlı ve en güvenilir testleri yaparak hızlandırın

 

IMP440, Titan platformunda bulunan İmpedansmetre modülüdür ve tarama, diagnostik veya klinik olmak üzere 3 farklı seçeneğe sahiptir. Impedans modülünde, standart timpanometrik ölçümlerin yanısıra, ipsilateral ve kontralateral akustik reflex ölçümleri, reflex decay, reflex latency ve tüm bunlara ek olarak östaki tüp fonksiyon testlerini de yapabilirsiniz.

 

Az miktarda kaçak olması durumunda ölçüm yapabilen Endless airflow ve basınç kontrol teknolojilerinin yanı sıra yüksek çözünürlükte kayıtlar alınmasını sağlayan, timpanik tepe etrafında adaptif hız kontrolüne sahip akıllı pompa sistemi Titan İmpedans modüllerini ayrıcalıklı kılmaktadır.

 

  • Sabit gürlükte hızlı tarama protokolleri veya hızlı eşik tayini

  • Refleks yanıtlarında detaylı yanıtlar

  • 678, 800 ve 1000Hz opsiyonel yüksek frekans özelliği

  • LED uyaranlı prob ve omuz askısı

Erişçi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel   : +90 (212) 231 06 77 / +90 (212) 230 87 06 

Faks: +90 (212) 233 09 71

Email: info@erisci.com 

Odyometre, Timpanometre, ABR, BERA, OAE, oto akustik emisyon, Koklear İmplant, İşitme cihazı, Odyolog

Copyright By Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. © 2015. All Rights Reserved.

Web sitemizden izinsiz alıntı yapılamaz. Web sitemizden izinsiz alıntı yapılması durumunda Erişçi Elektronik ® kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.