1. İşitme Cihazları Sempozyumu

10.4.2017

 

İşitme Cihazı İthalatçıları Derneği - İŞİTDER tarafından 13-14 Mayıs 2017 tarihleri arasında İstanbul Green Park Hotel-Pendik’te düzenlenecek 1.İşitme Cihazları Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız. 

İşitme sağlığı alanında verdiğimiz hizmetleri en iyi ve en güncel şekilde yapabilmek için kendimizi sürekli yenilemek ihtiyacı kaçınılmaz bir gerçektir. 
Kongreler, sempozyumlar ve seminerler bu ihtiyaca cevap vermek için bulunmaz fırsatlardır. 

Sempozyumun amaçlarından birisi işitme cihazı teknolojisindeki güncel yenilikler ve uygulamaları sizlerle paylaşmak, pratik uygulamadaki problemler ile bunlara çözüm önerilerini tartışmaktır. 

İşitme cihazı ithalatçı, imalatçı ve satıcıları ile hekim, uzman odyolog, odyolog, odyometrist gibi tüm disiplinleri bir araya getirmeyi amaçlayan bu sempozyumda etkin ve faydalı bir sinerji yaratmayı hedefliyoruz. 

Sağlık Bakanlığı ve SGK temsilcilerinin de hazır bulunacağı bu sempozyumda Sektörümüzün sorunlarını en geniş katılımlı olarak ortaya koymak ve bu sorunlara çözüm önerilerimizi tartışacağız. 

Sempozyumun bir diğer amacı, odyoloji ve odyometri öğrencilerinin katılımını sağlayarak onları, sektör ve gelişen teknolojiler hakkında bilgilendirerek kariyer planlamalarına yardımcı olmaktır. 

Sempozyumda ayrıca, sektördeki firmaların yeni teknolojilerini, ürün ve hizmetlerini katılımcılara doğrudan sunacakları bir sergi alanı bulunacaktır. Amacımız, bilimsel açıdan tüm katılımcıların bilgilerinin güncellenmesine katkıda bulunurken sosyal açıdan da birleştirici bir ortam sağlanmasıdır. 

Sizlerin değerli katılımlarınızla çok güzel olacağına inandığımız bu sempozyumda görüşmeyi diliyor, en derin sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. 

 

Sempozyum Düzenleme Kurulu

 

Kayıt ve detaylı bilgi için: http://isitder.org.tr/semp/index.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Please reload

Öne çıkan postalar

9. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi

5.16.2017

1/8
Please reload

Geçmiş postalar
Please reload

Bizi takip edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Erişçi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel   : +90 (212) 231 06 77 / +90 (212) 230 87 06 

Faks: +90 (212) 233 09 71

Email: info@erisci.com 

Odyometre, Timpanometre, ABR, BERA, OAE, oto akustik emisyon, Koklear İmplant, İşitme cihazı, Odyolog

Copyright By Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. © 2015. All Rights Reserved.

Web sitemizden izinsiz alıntı yapılamaz. Web sitemizden izinsiz alıntı yapılması durumunda Erişçi Elektronik ® kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.