top of page

4. İşitme Teknolojileri Sempozyumu Tarihi Güncellendi

Güncelleme tarihi: 10 Kas4. İşitme Teknolojileri Sempozyumu, İŞİTDER tarafından 9-10 Aralık 2023 tarihlerinde İstanbul, İSOV Sakıp Sabancı Konferans Salonunda düzenlenecektir.


Sempozyumun ana amacı; işitme cihazı, işitsel implantlar ve tanısal cihazlar teknolojisindeki güncel yenilikleri, gelişmeleri, ürün ve hizmetleri sizlerle paylaşmak ve dünyadaki gelişmeleri takip etmenize olanak sağlamaya çalışmaktır.


Sempozyumun bir diğer amacı odyoloji, odyometri programlarının öğrenci ve mezunlarının sektör temsilcileri ile tanışmalarını sağlayarak kariyerlerini planlamalarına yardımcı olmaktır. Sonuç olarak işitme cihazı, işitsel implant, tanısal cihaz ithalatçıları ve üreticileri ile sektör profesyonelleri, odyologlar ve odyometristler gibi tüm disiplinleri bir araya getirmeyi amaçlayan bu sempozyumda, etkin ve faydalı bir sinerji yaratmayı hedefliyoruz.


İşitme cihazı, işitsel implant ve diagnostik sektöründe faal olarak çalışan konuşmacıların bilgi ve tecrübelerini paylaşacakları sempozyumda sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.


Sempozyum Bilimsel programı ve Konu başlıkları, Kayıt ve İletişim için lütfen https://www.isitmeteknolojilerisempozyumu.com/ adresini ziyaret ediniz.

22 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page