Erişçi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel: +90 (212) 231 06 77 / +90 (212) 230 87 06 

Faks: +90 (212) 233 09 71

info@erisci.com 

 

Odyometre, Timpanometre, ABR, BERA, OAE, oto akustik emisyon, Koklear İmplant, İşitme cihazı, Odyolog

Copyright By Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. © 2015. All Rights Reserved.

Web sitemizden izinsiz alıntı yapılamaz. Web sitemizden izinsiz alıntı yapılması durumunda Erişçi Elektronik ® kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.

Hakkımızda

25.Yıl Mesajı…

 

1990 yılında kurulan şirketimiz, işitme konuşma ve denge bozuklukları konularında sektörde her zaman ilklerin uygulayıcısı olup, öncü rol oynamıştır.
 

Hedefimiz asla, “sadece para kazanmak” olmadı. 25 yıllık süre içerisinde her zaman müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesiyle, farklı ve ilerici bir şirket olmayı hedefledik. Her zaman, takip eden değil, takip edilen olduk.

 

En değerli yatırımın, insana yapılan yatırım olduğu bilinciyle; bilgi birikimimizi ve kaynaklarımızı, düzenlediğimiz “hizmet içi eğitim programları” ile, çalışanlarımızın bilgi ve tecrübelerini arttırmak için kullandık ve halen devam etmekteyiz.

Birkaç yıl önce, bu eğitim programlarımızın içeriğini genişleterek, sektörde bir ilk olan “Erişçi Akademi” yi kurduk.

Erişçi Akademi, bugüne kadar değişik kurumlarda düzenlediği seminerler, çalıştaylar ve konferanslar ile sektörde “eğitim” denince örnek gösterilir hale geldi. Önümüzdeki yıllarda bu etkinliklerimizi daha da arttırarak devam ettireceğiz.

Amacımız; bugün sanal ortamda olan Akademimizi fiziki ortama taşıyarak Türkiye’de ki ilk “Odyoloji’de Sürekli Eğitim Merkezi” ni kurmaktır.

 

Sektörümüzde lider firma olmanın yüklediği sorumluluğun farkındayız.

Bu başarıyı devamlı kılmak için daha çok çalışacağız çünkü bizim için asıl başarı; müşterilerimizin gönüllerinde edindiğimiz paha biçilmez yeri koruyabilmektir.

 

25 yıldır ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize ve diğer tüm paydaşlarımıza, şirketimize verdikleri büyük destek için gönülden teşekkür ederiz.

 

Nice 25 yıllara.

 

Hürol ERİŞÇİ

Genel Müdür