Eclipse ASSR Modülü
İşitsel Uyarılmış potansiyeller ve Otoakustik Emisyon testlerini yaparken karşılacağınız problem ne olursa olsun,Eclipse platformu özel yazılım modüllerinin yardımı ile sizin işinize odaklanmanızı sağlar.
Geleceğe Hazır mısınız?

Interacoustics ASSR yazılım modülü, Dar Bant CE-Chirp® uyaranı ve yeni güçlü otomatik dual yanıt algılama metodlarını kullanarak test süresini %50 oranında kısaltmaktadır. Interacoustics Eclipse ASSR modülü hem EP15 hem de EP25 modellerine eklenebilir.

Tam Kontrol, Tam Sürat

Uyaran seviyelerini her biri frekansa dayalı mevcut ve önceki sonuçlardan bağımsız olarak seçerek test süresini kısaltabilirsiniz. Ayrıca, uyaran hızını test esnasında hastanın durumuna bağlı olarak değiştirebilirsiniz. Hepsi bir arada çözüm sunan ASSR sistemi size tam kontrol ve sürat kazandırmaktadır.

 

Test süresini yarıya indirin

Interacoustics ASSR yazılımı darbant CE-Chirp® uyaranı kullanarak azami yanıtlar elde etmenizi, böylece yanıtların algılamasının kolay ve hızlı olmasını sağlamaktadır.

 

Dual Algılama Motoru ile Fark Yaratın

Dual algılama motoru hastadan gelen yanıtları hem faz hemde yön olarak temel modülasyon oranının 12. Harmoniklerini de hesaba katarak değerlendirmektedir. Bu patentli teknoloji sayesinde test süresi geleneksel ASSR sistemlerine göre kısamakta ve eşsiz doğrulukta sonuçlar vermektedir.

 

Yeni ve Hızlı Jenerasyon

Interacoustics ASSR eşik değerlendirmelerinde yeni bir nesli temsil etmektedir. ASSR yazılımı darbant CE-Chirp® uyaranı ve patentli yanıt algılama motorunu kullanarak aynı anda 8 eşiğin 20-30 dakikadan kısa bir sürede belirlenmesini sağlamaktadır.

 

Elde edilen yanıtları direkt olarak DSL’e aktarın

ASSR tarafından üretilen yaklaşık odyogram eşik değerleri direkt olarak Interacoustics Affinity ve Callisto işitme

cihazı analizörlerinde kullanılan DSLv5 işitme cihazı fitting algoritmasına transfer edilebilir özelliktedir. Transfer fonksiyonu Richard Seewald’ın DSL Group of the University of Western Ontario, ekibi ile geliştirilmiş olup hızlı ve anlaşılır transferler gerçekleştirmektedir.

 

CE-Chirp®Uyaran

Devrim yaratan CE-Chirp uyaran, eşik taramalarında frekans spesifik koklear gecikmeyi kompanse ederek geleneksel klik ve ton-burst uyaranlardan elde edilen dalga formlarına göre 2 katı kadar büyük yanıtlar elde etmenizi sağlamaktadır.CE-Chirp® uyaran hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız.

 

CE-Chirp®

ABR Dalgalarını Hızlı, Doğru ve Temiz Elde Edin

 

Eclipse ve Titan model cihazlarda bulunan CE-Chirp® uyaranlar ile geleneksel klik ve tone burst uyaranlara göre 2 katı büyüklükte genliğe sahip yanıtlar elde edilmektedir.

Problem:

Eşiğe yakın V dalganın tespit edilmesi.

 

İşitme kaybının tipinin ve derecesinin doğru tanımlanması ve uygun rehabilitasyon hizmetinin verilmesi odyololoji uzmanları ve hekimler için büyük önem arz etmektedir. İşitme eşiklerinin tayini, hızlı tarama klik ABR veya daha frekans spesifik değerlendirme için tone-burst ABR uygulanarak zor ve zaman alan bir işlemdir. Tüm bunlara ek olarak klinisyenin hata yapma şansı bulunmamalıdır.

 

Büyük genlikli ABR dalgaformlarının oluşturulabilmesi için sinir liflerinin ateşlenmesindeki senkronizasyon tüm uyarılmış potansiyel testlerinde önemlidir. Ancak, ne geniş bant klik nede frekans spesifik tone-burst uyaranlar ile nöral senkronizasyon optimum düzeyde sağlanamamaktadır.

Çözüm: CE-Chirp®

Kokleada oluşan gecikme süresini kompanse eder.

 

CE-Chirp® insan denekler üzerinde uzun yıllar süren araştırmalar ve çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir.Bu çalışmalar neticesinde, ortalama bir insan kokleasında oluşan en uygun gecikme modelinde karar kılınmış ve sonucunda CE-Chirp® uyaran elde edilmiştir. Bu özellik klinisyenler için daha büyük genlikli dalga formları elde ederek eşik tayininin kolayca bulunması anlamına gelmektedir.

 

Interacoustics, 2007 yılında devrim yaratan CE-Chirp® uyaranını, klinisyenlere daha kısa sürede test yapabilmeleri ve elde ettikleri yanıtları daha kolay değerlendirebilmeleri amacıyla diagnostik EP platformunda kullanıma sunmuştur.

 

Geniş bant CE-Chirp® uyaran klik ile aynı spektrum ve aynı kalibrasyon (peRETSPL) özelliklerine sahiptir. Her iki uyaran arasındaki fark ise uyaranda bulunan alçak, orta ve yüksek frekanslı bileşenlerin zamanlamasının değiştirilerek daha fazla nöral senkronizasyon sağlanmasıdır.

Eclipse Modüllerini Keşfedin!

Her Eclipse modülü kanıtlanmış teknolojiler ve odyoloji uzmanlarının görüşleri alınarak geliştirilmektedir. Her Eclipse yazılım modülü kanıtlanmış teknolojiler ve odyoloji uzmanlarının görüşleri alınarak geliştirilmiştir. Özellikler değişen ihtiyaçlarınız ile senkronize ve size en son teknolojiyi kullandıracak şekilde güncellenerek Eclipse’inizi geleceğe yapılan bir yatırım olarak görmenizi istiyoruz.

 

 

Modüllerimizi keşfedin!

 

ASSR

 

Test süresini %50 kısaltan Dar Bant CE-Chirp® uyaran sayesinde güçlü ve otomatik dual yanıt algılaması özelliğine sahiptir. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

ABRIS

 

ABRIS otomatik ve hızlı ABR tarama yazılım modülü tüm yaş gruplarında kullanılabilir.
Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

TEOAE ve DPOAE

 

DPOAE (detaylı DP Gram ölçümleri) ve TEOAE (non-lineer geniş bant klik uyaran ile otoakustik emisyon yanıtı elde edilmesi) amacıyla kullanılır.Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

 VEMP
 

oVEMP ve cVEMP test ölçümleri ve analizleri ile yüksek uyaranlar verilerek elde edilen uyarılmış miyojenik potansiyellerin değerlendirmesi yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

Erişçi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel   : +90 (212) 231 06 77 / +90 (212) 230 87 06 

Faks: +90 (212) 233 09 71

Email: info@erisci.com 

Odyometre, Timpanometre, ABR, BERA, OAE, oto akustik emisyon, Koklear İmplant, İşitme cihazı, Odyolog

Copyright By Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. © 2015. All Rights Reserved.

Web sitemizden izinsiz alıntı yapılamaz. Web sitemizden izinsiz alıntı yapılması durumunda Erişçi Elektronik ® kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.