Taşınabilir veya Sabit!

AD226 Hibrit odyometre ile kliniğinizde rutin hava ve kemik yolu odyometri testlerini yapabilir, bunun yanı sıra AD226’nın üstün özelliklerinden faydalanabilirsiniz. 1.3 kg’lık hafif yapısı ile AD226’ınızı istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.

 

Gerçek Hibrit

AD629 odyometreyi  hibrit özelliği sayesinde bilgisayardan tamamen bağımsız olarak çalıştırabilir ya da tüm fonksiyonlarını bilgisayar üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 

Tasarım

AD226’nın ergonmik tasarımı ve 4.3” büyüklüğündeki yüksek çözünürlüklü renkli ekranı ile odyogramları okumak çok daha kolay. Alıştığınız klavye tasarımına sahip olan AD226 ile verimliliğinizden hiç bir şey kaybetmeden kullanacaksınız.

 

İki Farklı Versiyon

AD226b modelinin test bataryasında hava ve kemik yolu, maskeleme, Stenger, Hughson Westlake (otomatik test) ve ABLB testi bulunmaktadır. AD226e modelinde ise tüm bu özelliklere ek olarak Bekesy, SISI ve Langenback (Tone in nosei) testleri bulunmaktadır.

 

Esnek Odyometre

AD226 bir PC’den bağımsız çalışabildiği gibi bir PC ile tam entegre olarakta kullanılabilir (Diagnostik Suite yazılımı opsiyoneldir). Böylece PC tabanlı bir odyometrenin sunduğu tüm faydaları kliniğinize ekleyebilir, Noah, OtoAccessTM ve EMR/HIS entegrasyonları yapabilirsiniz.

 

AD226 taşınabilirlik açısından küçük, fonksiyonellik açısından büyüktür. Dahili işlemci sayesinde PC’ye benzer özellikte fonksiyonları PC olmadan kullanabilirsiniz. AD226’ya bir çok farklı hastanın bilgisini yükleyebilir, yeni testleri her bir hastanın dosyasına ayrı ayrı kaydedebilir ve bu kayıtlarınızı ofisinize döndüğünüzde NOAH veya OtoAccessTM veritabanına aktarabilirsiniz

Gerçek Hibrit Çalışma
Bilgisayardan bağımsız çalışın

Hibrit özelliği sayesinde odyometreniz bilgisayardan tamamen bağımsız olarak çalışabilir.

Bilgisayar üzerinden kontrol edin

Odyometrenizin tüm fonksiyonlarını bilgisayar üzerinden kontrol edin.

Bilgisayara doğrudan veri aktarın

Odyometrenizin hafızasındaki tüm hasta verilerini sorunsuzca bilgisayarınız aktarın.

Dikkat Çeken Özellikler
  • Esnek, hızlı ve kolay kullanılabilir

  • Dahili grafik ekran

  • 500 Hasta dosyası saklayabilme

  • Sadece 1.3 kg

  • PC yazıcılarına direk bağlanabilir

  • Pil ile çalışabilme imkanı

  • Opsiyonel PC entegrasyonu (hibrit modu)

  • OtoAccessTM ve Noah veritabanında bilgi saklama

  • EMR arayüzü özellikleri

Doğrudan yazıcı bağlantısı

AD629 Klinik odyometreye doğrudan bir yazıcı bağlanabilir. Test sonuçlarını renkli olarak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz. Yazıcı çıktısında test ekranlarının yerleşimi ve klinik logosu değiştirilebilir.

 

 

AD226, "B" ve "E" olmak üzere iki farklı model olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Modeller arasındaki temel farklılıklar için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

Erişçi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel   : +90 (212) 231 06 77 / +90 (212) 230 87 06 

Faks: +90 (212) 233 09 71

Email: info@erisci.com 

Odyometre, Timpanometre, ABR, BERA, OAE, oto akustik emisyon, Koklear İmplant, İşitme cihazı, Odyolog

Copyright By Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. © 2015. All Rights Reserved.

Web sitemizden izinsiz alıntı yapılamaz. Web sitemizden izinsiz alıntı yapılması durumunda Erişçi Elektronik ® kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.