Eclipse ABRIS Modülü
İşitsel Uyarılmış potansiyeller ve Otoakustik Emisyon testlerini yaparken karşılacağınız problem ne olursa olsun, Eclipse platformu özel yazılım modüllerinin yardımı ile sizin işinize odaklanmanızı sağlar.
ABRIS Otomatik ABR Modülü ile Tüm Yaş Gruplarını Hızla Test Edin

ABRIS otomatik ve hızlı ABR tarama yazılım modülü tüm yaş gruplarında kullanılabilir. Sistem kullanıcısına basit bir Geçti/Kaldı yanıtı vermekte dolayısıyla minimum kullanıcı eğitimi gerektirerek objektif bir şekilde çalışmaktadır.

 

Elektrotlar hastaya takıldıktan sonra hızlı bir empedans kontrolü yapılır ve sadece ‘Başlat’ butonuna basılarak teste geçilir. Ekranda gösterilen EEG monitörizasyonu ile gürültü sebebiyle kayıt alınamayan anlar takip edilir. Sonuçlar Yeşil Geçti, Kırmızı Kaldı şeklinde renk kodlu olarak kullanıcıya gösterilir.

 

%99.7’den Azını İstemeyin

ABRIS cihazının spesifisitesi (normal işiten bebeklerin algılanabilmesi) geniş çapta 2 aşamalı tarama metodu kullanılarak yapılan klinik çalışmalarda %99.7 olarak bulunmuştur.

 

ABRIS hassasiyeti (işitme problemi olan bebeklerin algılanabilmesi) %99.99 olarak geniş çapta yapılan simülasyonlarla tespit edilmiştir. Ayrıca ABRIS’in %99.7’i oranında spesifisitesi bulunmaktadır.

 

ABRIS modülünde tarama testini ister geleneksel click uyaran isterseniz de CE-Chirp® uyaran ile yapabilirsiniz.

Eclipse Modüllerini Keşfedin!

Her Eclipse modülü kanıtlanmış teknolojiler ve odyoloji uzmanlarının görüşleri alınarak geliştirilmektedir. Her Eclipse yazılım modülü kanıtlanmış teknolojiler ve odyoloji uzmanlarının görüşleri alınarak geliştirilmiştir. Özellikler değişen ihtiyaçlarınız ile senkronize ve size en son teknolojiyi kullandıracak şekilde güncellenerek Eclipse’inizi geleceğe yapılan bir yatırım olarak görmenizi istiyoruz.

 

 

Modüllerimizi keşfedin!

 

ASSR

 

Test süresini %50 kısaltan Dar Bant CE-Chirp® uyaran sayesinde güçlü ve otomatik dual yanıt algılaması özelliğine sahiptir. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

ABRIS

 

ABRIS otomatik ve hızlı ABR tarama yazılım modülü tüm yaş gruplarında kullanılabilir.
Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

TEOAE ve DPOAE

 

DPOAE (detaylı DP Gram ölçümleri) ve TEOAE (non-lineer geniş bant klik uyaran ile otoakustik emisyon yanıtı elde edilmesi) amacıyla kullanılır.Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

 VEMP
 

oVEMP ve cVEMP test ölçümleri ve analizleri ile yüksek uyaranlar verilerek elde edilen uyarılmış miyojenik potansiyellerin değerlendirmesi yapılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız...

Erişçi Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel   : +90 (212) 231 06 77 / +90 (212) 230 87 06 

Faks: +90 (212) 233 09 71

Email: info@erisci.com 

Odyometre, Timpanometre, ABR, BERA, OAE, oto akustik emisyon, Koklear İmplant, İşitme cihazı, Odyolog

Copyright By Erişçi Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. © 2015. All Rights Reserved.

Web sitemizden izinsiz alıntı yapılamaz. Web sitemizden izinsiz alıntı yapılması durumunda Erişçi Elektronik ® kanuni işlem yaptırma hakkını saklı tutar.